2.png

20 października 2014 roku IIBA WPC na Pomorzu wspólnie z Management Training & Development Center (MT&DC) przy wsparciu sponsora – firmy SII, organizuje seminarium na temat „Building an Effective Business Case”, które poprowadzi międzynarodowy trener i ekspert – George Sifri.
Uzasadnienie biznesowe to pierwszy krok w modelu planowania kapitałowego i inwestycyjnego. Stanowi główną część w procesach integracyjnych zarządzania IT, zarządzania portfelem i zarządzania finansami. Jest to jeden z najważniejszych dokumentów pomagających liderom i kadrze zarządzającej w zrozumieniu biznesowej wartości inwestycji oraz możliwości biznesowych.

 

Po ukończeniu seminarium uczestnicy będą w stanie:

• Zdefiniować uzasadnienie biznesowe
• Podać powody opracowywania uzasadnień biznesowych
• Opisać sześć kroków w procesie tworzenia, analizowania i przekazywania uzasadnienia biznesowego
• Korzystać z szablonu uzasadnienia biznesowego
• Wykorzystywać listę kontrolną do przeprowadzania metodycznych przeglądów uzasadnienia biznesowego

Seminarium odbędzie się w języku angielskim.

 

Prelegent

3.pngGeorge Sifri, D.B.A, PMP

Trener i konsultant ESI International oraz MT&DC z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami. Prowadząc wykłady oraz szkolenia na sześciu kontynentach współpracował z takimi firmami jak: ABB, BP, Motorola, HP, Dow Jones, Eurotel, Novartis. W Polsce prowadził programy szkoleniowe dla takich firm jak: Telekomunikacja Polska, Nordea Bank, Siemens, Deloitte, Ernst&Young, Grupa Allegro, Synthos, Polpharma, Nokia Siemens Networks, KGHM Polska Miedź. Był także doradcą strategicznym zarządów dwóch liderów branży petrochemicznej w Polsce oraz dystrybutora energii elektrycznej. Od lat z sukcesem przygotowuje kierowników projektów do uzyskania certyfikatu PMP®. Posiada liczne certyfikaty: CCP, CISA, CCE, CM, PSP, EVP, PMI-RMP, PMI-SP.

Program spotkania

17.00 – 17.30 Rejestracja i powitalna kawa
17.30 – 17.45 Oficjalne rozpoczęcie spotkania (przedstawiciele IIBA WPC, MT&DC i SII)
17.45 – 19.15 Prelekcja (George Sifri)
19.15 – 19.30 Sesja Q&A
19.30 – 20.00 Rozmowy w kuluarach

Miejsce spotkania:
Hotel Scandic Gdańsk

Podwale Grodzkie 9,
80-895 Gdańsk

http://www.scandichotels.com

Sala konferencyjna

6.png

Warunki uczestnictwa

Udział w seminarium jest bezpłatny dla członków IIBA WPC.
Dla pozostałych osób koszt uczestnictwa wynosi 49 zł.

Rejestracja

Prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 17.10.2014 na adres rejestracja@warsaw.theiiba.org. W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych: imię, nazwisko, nazwa firmy, stanowisko, e-mail, numer telefonu. W przypadku osób, które będą potrzebowały rachunek, prosimy o dołączenie do zgłoszenia danych firmy (nazwa, adres, NIP).
Serdecznie zapraszamy.
Zarząd IIBA Warsaw Poland Chapter
IIBA oraz logo IIBA to znaki handlowe, których właścicielem jest International Institute of Business Analysis.

BABOK® oraz Business Analysis Body of Knowledge® to zarejestrowane znaki handlowe, których właścicielem jest International Institute of Business Analysis.

CBAP® to znak certyfikacyjny, którego właścicielem jest International Institute of Business Analysis. Tego znaku certyfikacyjnego można używać wyłącznie za wyraźną zgodą International Institute of Business Analysis

 

Organizator

2.pngIIBA WPC – International Institute of Business Analysis, Warsaw Poland Chapter

Nasza wizja:  Dążenie do tego, by być czołowym stowarzyszeniem zawodowym w dziedzinie analizy biznesowej w Polsce.

Nasza misja: Rozwój i utrzymywanie standardów związanych z praktyką analizy biznesowej oraz promocja certyfikacji osób zajmujących się zawodowo tą dziedziną.

 

Współorganizator merytoryczny

Management Training & Development Center (MT&DC)4 jest pierwszą w Polsce firmą wyspecjalizowaną w szkoleniach i certyfikacji z zakresu analizy biznesowej i zarządzania projektami. Od 15 lat wspiera organizacje w budowaniu kultury nowoczesnego zarządzania projektami w oparciu o najwyższe światowe standardy. MT&DC oferuje w pełni zintegrowane programy szkoleń i certyfikacji z zakresu analizy biznesowej i zarządzania projektami („Waterfall” i „Agile”), powstałe przy współpracy z ESI International oraz George Washington University. MT&DC posiada autoryzacje: PMI® Global Registered Education Provider, IIBA® Endorsed Education Provider oraz certyfikat ISO 9001:2008.

 

Sponsor wspierający

Sii sp. z o.o. 5.pngjest liderem usług w zakresie outsourcingu IT i inżynierii przemysłowej. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Realizujemy projekty dla wiodących firm na polskim rynku z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu oraz FMCG.
Spółka powstała w styczniu 2006 r. w Warszawie. Dynamiczny rozwój Sii w Polsce i rosnące zapotrzebowania naszych klientów zaowocowały otwarciem kolejnych oddziałów. Obecnie zatrudniamy ponad 1800 osób w ośmiu oddziałach: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Katowice i Lublin.

Hania Tomaszewska
8 lat temu odkryłam, że analiza biznesowa to genialna rzecz. Od tamtej chwili zbieram doświadczenia w różnych firmach, branżach i projektach. Pracuję na etacie, prowadzę bloga, tworzę kursy, prowadzę szkolenia i konsultacje. Pomagam analitykom doskonalić warsztat pracy i rozwijać się, managerom układać procesy i rozwijać pracowników oraz przedsiębiorcom, aby rozwiązania IT wspierały ich działalność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ