Na stronach IIBA Warsaw Poland Chapter pojawiła się informacja:

„Drodzy Członkowie Stowarzyszenia

Czas płynie nieubłaganie, za nami WZC którego celem było zatwierdzenie sprawozdania finansowego oraz sprawozdanie z działalności IIBA Warsaw. Teraz przed nami nadchodzące wybory do władz stowarzyszenia w związku z wygaśnięciem kadencji. Zapraszamy więc chętnych do kandydowania na członków zarządu Stowarzyszenia oraz na członków Komisji Rewizyjnej. Szczegółowy opis tych ról oraz zasady pracy wspomnianych ciał jest zawarty w aktualnym statucie Stowarzyszenia. Kandydaci powinni przesłać krótkie biografie swojej osoby wraz ze zdjęciem oraz krótki opis planowanej dla Stowarzyszenia strategii wraz z obszarami wymagającymi poprawy, na adres mailowy kontakt@warsaw.iiba.org. Kandydaci winni również uczestniczyć osobiście na Walnym Zgromadzeniu, zaplanowanym na 9 września, ogłoszonym w oddzielnym komunikacie.Głosowanie nad kandydaturami odbędzie się w trakcie tego Walnego Zgromadzenia.”

Jest to wyjątkowa okazja do dołączenia do grupy interesujących i zaangażowanych ludzi, z którymi możesz aktywnie dzielić pasję do analizy biznesowej oraz realnego wpłynięcia na propagowanie analizy w Polsce. Dla Twojej kariery i dla Ciebie. Jest wiele do zrobienia i jeszcze więcej możliwości, które możemy wspólnie tworzyć! Przyjedź, kandyduj i dołącz do grupy entuzjastów podnoszących analizę w Polsce na wyższy poziom.
Hania Tomaszewska
8 lat temu odkryłam, że analiza biznesowa to genialna rzecz. Od tamtej chwili zbieram doświadczenia w różnych firmach, branżach i projektach. Pracuję na etacie, prowadzę bloga, tworzę kursy, prowadzę szkolenia i konsultacje. Pomagam analitykom doskonalić warsztat pracy i rozwijać się, managerom układać procesy i rozwijać pracowników oraz przedsiębiorcom, aby rozwiązania IT wspierały ich działalność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ