ANALITYK PŁAKAŁ # 7

Seria memów z sytuacjami, które doprowadzają analityków do załamania ;) Więcej znajdziesz na fanpage’u na Facebooku. Zapraszam do nadsyłania swoich załamujących historii w komentarzach lub prywatnych wiadomościach.

Hania Tomaszewska
8 lat temu odkryłam, że analiza biznesowa to genialna rzecz. Od tamtej chwili zbieram doświadczenia w różnych firmach, branżach i projektach. Pracuję na etacie, prowadzę bloga, tworzę kursy, prowadzę szkolenia i konsultacje. Pomagam analitykom doskonalić warsztat pracy i rozwijać się, managerom układać procesy i rozwijać pracowników oraz przedsiębiorcom, aby rozwiązania IT wspierały ich działalność.

2 KOMENTARZE

  1. Przy jednym z projektów/zadań mam podobną sytuację. Projekt musiał ruszyć zanim pojawiły się zasoby wśród analityków, a gdy już się pojawiły to projekt był w połowie implementacji (soft i hardware). Plus u mnie taki, że większość stron biorących udział w projekcie chętnie rozmawia (jak ma czas ;) ). Minus, że czasem jak zadam (W sumie) podstawowe pytanie (z przedstawionym jakimś rozwiązaniem) słyszę: „hmm to w sumie dobre pytanie, powinniśmy tak to byli zrobić” :)

  2. Na spotkaniu planowania:
    PM do testera: chcesz teraz przeczytać wymaganie?
    Tester: Nie, wystarczy mi test akceptacyjny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ