Zastanawiałeś się jak pracuje się w firmach i projektach innych niż Twoje? Jakie zalety i wady ma praca w małych firmach a jakie w dużych? Czy bardziej odpowiadałyby Ci projekty na zlecenie, wewnętrzne a może rozwijanie produktów? Polskie czy zagraniczne? Publiczne czy prywatne?

Wiadomo, że każda firma i projekt są niepowtarzalne. Jednak pokusiłam się o uogólnienie na podstawie moich doświadczeń. Może podpowie Ci to jak wygląda praca w miejscach, gdzi?e Ciebie nie ma, a chciałbyś być? Na końcu zadanie ? Zaplanuj kolejne kroki swojej kariery.

Hania Wesołowska
8 lat temu odkryłam, że analiza biznesowa to genialna rzecz. Od tamtej chwili zbieram doświadczenia w różnych firmach, branżach i projektach. Pracuję na etacie, prowadzę bloga, tworzę kursy, prowadzę szkolenia i konsultacje. Pomagam analitykom doskonalić warsztat pracy i rozwijać się, managerom układać procesy i rozwijać pracowników oraz przedsiębiorcom, aby rozwiązania IT wspierały ich działalność.

2 KOMENTARZE

  1. Lepszy byłby podcast na np. yt, aby była możliwość przyśpieszenia. Ja słucham i oglądam podcasty i filmiki na 1.5x, albo 1.25x jeżeli ktoś się sprawnie wysławia :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ