Stowarzyszenie Inżynierii Wymagań (SIW) zaprasza na Konferencję Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej. To wydarzenie, podczas którego spotykają się początkujący jak również osoby z dużym doświadczeniem w swojej dziedzinie. Dzięki temu konferencja staje się miejscem wymiany doświadczeń, czerpania inspiracji od innych, ale również miejscem tworzenia innowacyjnych rozwiązań na problemy napotykane w projektach.

W pierwszej edycji konferencji organizowanej przez SIW wzięło udział ponad 100 uczestników, tym razem Ciebie nie może zabraknąć. W tym roku podczas I dnia będzie miał możliwość uczestniczenia w 2 wybranych przez Ciebie certyfikowanych szkoleniach o łącznej wartości ponad 6 tys. złotych !

II edycja konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie Inżynierii Wymagań odbędzie się pod hasłem: „Podejmij wyzwanie inżynierii wymagań”.

W obecnej edycji chcemy pokazać, że wyjście ze strefy komfortu w każdym z obszarów, który ma wpływ na jakość produktu, daje rewelacyjne rezultaty.

Tematyka tej edycji kierowana jest do wszystkich, którzy czują się współodpowiedzialni za cele działań, elastyczność oraz szybkość i skuteczność przedsięwzięć IT:

  • Specjaliści agile, właściciele produktu w SCRUM
  • Analitycy biznesowi i systemowi, inżynierowie wymagań
  • Programiści, tworzący kod na podstawie wymagań
  • Kierownicy projektów,zarządzający nimi tak, aby w terminie zrealizować potrzebne wymagania Klientów
  • Prawnicy, zamawiający i dostawcy, borykający się z wpisaniem wymagań do umów cywilno-prawnych
  • Specjaliści BPM – zarządzania procesami biznesowymi
  • Sprzedawcy, którzy niejednokrotnie muszą w mgnieniu oka zanalizować niejasne wymagania i przedstawić ofertę
  • Testerzy, którzy muszą domyślać się prawdziwych wymagań, mając do dyspozycji ich niepełny i często nieprawdziwy opis.

Linki: http://konferencja.siw.org.pl/

Rejestracja przez stronę albo bezpośredniohttps://cts.com.pl/zapis-na-konferencje/konferencja-inzynierii-wymagan-i-analizy-biznesowej

FBhttps://www.facebook.com/turniejrechallenge/

Hania Tomaszewska
8 lat temu odkryłam, że analiza biznesowa to genialna rzecz. Od tamtej chwili zbieram doświadczenia w różnych firmach, branżach i projektach. Pracuję na etacie, prowadzę bloga, tworzę kursy, prowadzę szkolenia i konsultacje. Pomagam analitykom doskonalić warsztat pracy i rozwijać się, managerom układać procesy i rozwijać pracowników oraz przedsiębiorcom, aby rozwiązania IT wspierały ich działalność.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ