Zapraszam na spotkanie organizowane przez IIBA WPC

O analizie, analitykach i wymaganiach w agile powiedziano już wiele. Wciąż jednak temat pozostaje niewyczerpany. Tym razem, zamiast prelekcji, zapraszamy Cię na moderowaną dyskusję. Nie poznasz jednego punktu widzenia, ale zdanie wielu uczestników dyskusji – przedstawicieli różnych podejść – na najczęściej nurtujące pytania:

– Kiedy projekt/firma są agilowe?
– Gdzie jest miejsce analityka w zespole Scrumowym?
– Jak przeprowadzać analizę, żeby nadążać przed/z/za zespołem?
– Jakimi technikami opisywać wymagania?
– Co zmienia się w pracy analityka przechodzącego na agile? Jakie widzimy problemy, wyzwania i korzyści dla nas, zespołów i firm?
– Jak analityk może przygotować się do pełnienia swojej roli w agile?
– Czy i kiedy podejście agile daje lepsze rezultaty?

Wnioski ze spotkania zostaną zebrane i udostępnione wszystkim uczestnikom.

To także okazja, aby poznać analityków z innych firm i wymienić się doświadczeniami. Na początku spotkania odbędzie się sesja networkingowa. Część dyskusji odbędzie się w mniejszych podgrupach.

Zarezerwuj sobie dzień i godzinę – poniedziałek 3 kwietnia 2017 r. 17:30 – 20:30 w Gdańsku i dołącz do wydarzenia – będziemy informować Cię o kolejnych szczegółach. Przy wyborze miejsca uwzględnimy liczbę osób, więc zaznacz swój udział, jeśli jesteś zainteresowany wydarzeniem.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/376802546026508/

Hania Tomaszewska
8 lat temu odkryłam, że analiza biznesowa to genialna rzecz. Od tamtej chwili zbieram doświadczenia w różnych firmach, branżach i projektach. Pracuję na etacie, prowadzę bloga, tworzę kursy, prowadzę szkolenia i konsultacje. Pomagam analitykom doskonalić warsztat pracy i rozwijać się, managerom układać procesy i rozwijać pracowników oraz przedsiębiorcom, aby rozwiązania IT wspierały ich działalność.

10 KOMENTARZE

 1. Wydarzenie na Facebook?
  Cóż, szkoda, bo temat spotkania jest interesujący na tyle że nawet bym te 300 km przejechał. Ale to jest mój Rubikon – nawet gdybym założył konto na FB to nie będzie ono miało nic wspólnego z moim życiem zawodowym. Od tego jest Linkedin.

  • Na razie tylko wstepna informacja jest na fb. Chcieliśmy dać znać i zobaczyć jakie zainteresowanie będzie. Założymy też na Evenea pewnie. Napiszę Ci tu w komentarzu update. Jak nie używasz fb to nie zakładaj specjalnie ? skąd te 300 km?

 2. Haniu,
  Czy przewidziany jest kanał telco? W wieku pary i elektryczności nie jest to skomplikowane.
  Bardzo chciałbym być obecny, jak nie ciałem, to przynajmniej duchem ( i słuchem).
  Pozdrawiam,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ