Chciałbyś wiedzieć ile powinieneś zarabiać? Czy przypadkiem nie zarabiasz zbyt mało w porównaniu z innymi analitykami? Jaką kwotę podać na rozmowie kwalifikacyjnej, żeby nie przestrzelić, ale też zarabiać adekwatnie do stawek na rynku? Oblicz to w naszym kalkulatorze :)

Tomek przygotował model uczenia maszynowego (machine learning), który oblicza zarobki analityków. Dane zebrane w Badaniu Zarobków i Kompetencji Analityków Biznesowych 2016 posłużyły za wejściowe przykłady. Teraz kalkulator potrafi obliczyć Twoje zarobki na zasadzie podobieństwa cech do osób, które brały udział w badaniu.

Jak obliczyć swoje zarobki?

Wejdź na stronę: Kalkulator Zarobków Analityków Biznesowych

4 KOMENTARZE

  1. Cześć,

    na wstępie podziękowania. To bardzo fajne i szybkie w obsłudze narzędzie, które z pewnością pomoże w lepszej orientacji dot. wynagrodzenia.
    Myślę, że fajnie by było w przyszłości rozszerzyć je o zakres wykonywanych obowiązków. Analityk w każdej firmie może mieć różną odpowiedzialność. Ciekawe jak różnią się widełki w zależności od rodzaju obowiązków.

    • Cześć :)Jest mnóstwo różnych czynników. Wszystkie są w raporcie z badania zarobków i kompetencji. Obowiązki mogą być przeróżne. Najbardziej wybijają się te wynikające z łączenia ról analityka z kierownikiem projektu, programistą, testerem, UXem. Jednak te czynniki, ani żadne inne nie wpływały na widełki wynagrodzeń tak znacząco jak te czynniki ujęte w kalkulatorze. Wszystkie pozostałe miały mniejszą korelację.

  2. Kalkulator ma taką zmienną jak płeć. Czy to oznacza, że kobiety na tym samym stanowisku, z tym samym doświadczeniem z definicji zarabiają mniej ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ