Biegasz, sprzątasz, dojeżdżasz do pracy? Teraz możesz słuchać o analizie nawet wtedy, kiedy nie masz przed sobą monitora :) Zasubskrybuj nowy podcast „Najpierw analiza” i spędzaj czas podwójnie efektywnie.

W pierwszym odcinku mówię o celach noworocznych dla analityków. Podpowiadam Ci 10 pomysłów, na czym możesz skupić się w tym roku, a co znacząco usprawni Twoją karierę. Daję Ci też kilka pomysłów na to, jak możesz się za to zabrać, a na końcu – jak zweryfikować czy osiągnąłeś swój cel.

Jeśli masz pomysły, uwagi, sugestie co do podcastu, tego o czym, o kim i w jaki sposób chciałbyś słuchać, koniecznie daj znać.

Odnośniki, materiały dodatkowe będę zamieszczać na blogu we wpisie z nagraniem, więc będziesz mógł do nich wrócić, kiedy wrócisz też do komputera :)

Jak zasubskrybować podcast?

Będę wdzięczna za Wasze lajki, łapki, serduszka i co tam jeszcze dany serwis udostępnia oraz opisowe opinie. Więcej ocen i komentarzy pozwoli dotrzeć do większej liczby osób przez wyszukiwarki.

Linki

Notatki

analiza IT: podcast Najpierw analiza 001: Cele noworoczne dla analityków - mapa myśli
podcast Najpierw analiza 001: Cele noworoczne dla analityków – mapa myśli
Cześć! 7 lat temu odkryłam, że analiza biznesowa to genialna rzecz. Od tamtej chwili zbieram doświadczenia w różnych firmach, branżach i projektach. Analizuję, prowadzę bloga, piszę artykuły, kursy, prezentuję, uczę na uczelniach i robię szkolenia. Przygotowuję także procesy analizy w firmach. Badając rynek szukam odpowiedzi na pytania: jak zostać dobrym analitykiem? Co to oznacza dla różnych odbiorców - kolegów z zespołu, managerów i klientów? Jak analitycy powinni się rozwijać? Po godzinach uczę się czegoś nowego i biegam do morza i z powrotem. Jestem ciekawa Twoich doświadczeń, wyzwań i problemów. Zostaw komentarz o sobie :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ