Słyszałeś już o Trójmiejskiej Grupie Analitycznej (s3GA)? To ludzie z Trójmiasta zafascynowani analizą, którzy organizują przestrzeń do wymiany doświadczeń. Przyjdź 11 kwietnia na 3-cie spotkanie: „Yet another (User) Story Part 2” – warsztat prowadzony przez Rafała Borowca i Miłosza Musialika.

Rejestracja przez evenea: https://470962-3.evenea.pl/

Plan warsztatu:

  1. Przypomnienie teorii związanej z User Stories (definicje i INVEST)
  2. Modelowanie User Journey na podstawie przedstawionego case’u
  3. Modelowanie User Stories
  4. Podsumowanie Story Mapping
  5. Dyskusja

Forma: prezentacja/warsztat (około 1 h) z dyskusją w trakcie i na koniec

Poziom: 2 (średnio zaawansowany)

Więcej informacji o wydarzeniu i prelegentach znajduje się na naszym FanPage’u: https://www.facebook.com/s3GA.TrojmiejskaGrupaAnalityczna/

Trójmiejska Grupa Analityczna to grupa pasjonatów analizy, tworząca przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczenia wśród osób zainteresowanych analizą biznesową i systemową w projektach IT. Swój projekt kierują do osób zajmujących się zagadnieniami analizy na co dzień, ale także do tych, którzy działają na styku z obszarem analizy lub chcą go lepiej poznać.
Polub fanpage’a, bądź w kontakcie i przyjdź na kolejne spotkanie :)
Hania Tomaszewska
8 lat temu odkryłam, że analiza biznesowa to genialna rzecz. Od tamtej chwili zbieram doświadczenia w różnych firmach, branżach i projektach. Pracuję na etacie, prowadzę bloga, tworzę kursy, prowadzę szkolenia i konsultacje. Pomagam analitykom doskonalić warsztat pracy i rozwijać się, managerom układać procesy i rozwijać pracowników oraz przedsiębiorcom, aby rozwiązania IT wspierały ich działalność.

2 KOMENTARZE

  1. Dzięki za polecenie, Haniu. :) Mamy nadzieję, że też wpadniesz? Warsztat zapowiada się naprawdę ciekawie! :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ