Chcesz nauczyć się UML? Ale tak na serio? 🙂 michalwolski.pl wypuścił kurs internetowy! 13 diagramów, 5h godzin wideo, 4 webinary, ćwiczenia, projekt Enterprise Architect, certyfikat. Spiesz się, bo zapisy tylko do 9 stycznia!
 
Biorę udział w rekrutacjach i zaglądam wielu ludziom w specyfikacje i diagramy. Często w CV widzę „znajomość UML”, ale na rozmowie na kartce powstaje coś, co UMLem ciężko nazwać. W projektach widuję rożnokolorowe klocki połączone jakimiś kreskami, które budzą więcej wątpliwości niż dają odpowiedzi.
 
Jeśli jesteś inżynierem (a nie artystą Visio ani nie pisarzem epopei), to zadbaj o to, żeby podstawowa wartość tego tytułu nie poszła w piach 🙂 Jeśli odpowiadasz za systemy IT, to wyposaż się w narzędzie, które pozwoli Ci i Twoim zespołom ogarnąć to, co dzieje się pod maską GUI 🙂 Projektuj UMLem, bo to szybkie, precyzyjne i na całym świecie takie samo, a przy okazji naucz się najpopularniejszego narzędzia – Enterprise Architecta z rąk eksperta, który 10000 godzin spędził na nim pewnie już kilka razy 🙂
 

One thought to “Kurs UML Michała Wolskiego do 9 stycznia!”

  • Jan O.

    Brzmi naprawdę dobrze i profesjonalnie! 🙂

    Odpowiedz

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *