Koło Naukowe Zarządzanie IT oraz Katedra Inżynierii Oprogramowania Politechniki Gdańskiej zapraszają na IV Konferencję Inżynierii Oprogramowania beIT, która odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.

Celem konferencji jest propagowanie wiedzy o zarządzaniu projektami i produktami, analizie biznesowej i analizie danych, zapewnianiu jakości oraz przywództwie i kompetencjach miękkich w branży IT poprzez warsztaty i wykłady prowadzone przez cenionych specjalistów i trenerów ze świata biznesu. Warsztaty będą przeprowadzone na 8 ścieżkach tematycznych:

  • beAgile – ścieżka dotycząca zwinnej realizacji projektu IT
  • beLeader – ścieżka dotycząca przywództwa i kompetencji miękkich w projektach IT
  • beProductManager – ścieżka dotycząca zarządzania produktem IT
  • beTech – ścieżka dotycząca narzędzi dla jakości oprogramowania
  • beAnalyst 1 i 2 – dwie ścieżki dotyczące pracy analityka w projekcie IT
  • beTester – ścieżka dotycząca narzędzi i metod testowania oprogramowania
  • beDataAnalyst – ścieżka dotycząca narzędzi i metod analizy danych

Zapraszamy na stronę na Facebooku konferencji oraz na wydarzenie na Facebooku (https://www.facebook.com/events/2003851469865723/).
Więcej informacji na stronie http://www.konferencjabeit.pl/.

 

Hania Tomaszewska
8 lat temu odkryłam, że analiza biznesowa to genialna rzecz. Od tamtej chwili zbieram doświadczenia w różnych firmach, branżach i projektach. Pracuję na etacie, prowadzę bloga, tworzę kursy, prowadzę szkolenia i konsultacje. Pomagam analitykom doskonalić warsztat pracy i rozwijać się, managerom układać procesy i rozwijać pracowników oraz przedsiębiorcom, aby rozwiązania IT wspierały ich działalność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ