Czy jest ktoś, kto szczególnie na Ciebie wpłynął? Ktoś, dzięki komu jesteś takim analitykiem jak dziś? Teraz masz szansę podziękować, docenić i podzielić się z innymi. Weź udział w Plebiscycie Zasłużeni dla Analizy – zagłosuj na trenera ze szkolenia, autora książki, kolegę z pracy.

 

Dostałam ostatnio wiadomość: „Zobacz jaki testerzy przygotowali fajny artykuł o testerach roku 2017. Może zrobiłabyś coś takiego dla analityków?”. Wybrałabym kilkoro będąc stronniczą :) Ale Ty też pewnie masz swoich analityków roku czy analityków wszech czasów albo nie-analityków, którzy jednak wywarli na Ciebie największy wpływ :)

Ktoś Cię zainspirował, doradził, poprowadził na analitycznej drodze? Może był to trener na szkoleniu, przełożony, mentor, kolega z pracy? Może autor książki, organizator konferencji albo prelegent? A może zawdzięczasz coś osobie nie związanej z analizą, która miała na Ciebie ważny wpływ, zainspirowała do zmian, spojrzenia z innej perspektywy, wprowadzenia usprawnień? Kto to był? Kierownik, developer, UX, tester, coach, psycholog, osoba publiczna, Twoja mama?

Weź udział w Plebiscycie Zasłużeni dla Analizy. Zagłosuj na wyjątkową dla Ciebie osobę (co najmniej 1, a maksymalnie 5 głosów). Podaj imię, nazwisko/nazwę i napisz, co zawdzięczasz tej osobie i czemu powinna znaleźć się w tym zestawieniu.

Kiedy zbiorą się odpowiedzi, opublikujemy podsumowanie Plebiscytu Zasłużeni dla Analizy. Dowiemy na kogo głosowaliście i co zawdzięczacie tym osobom.

Opowiedz nam o ludziach, którzy na Ciebie wpłynęli. Oddaj głos w Plebiscycie Zasłużeni dla Analizy.

 

Hania Tomaszewska
8 lat temu odkryłam, że analiza biznesowa to genialna rzecz. Od tamtej chwili zbieram doświadczenia w różnych firmach, branżach i projektach. Pracuję na etacie, prowadzę bloga, tworzę kursy, prowadzę szkolenia i konsultacje. Pomagam analitykom doskonalić warsztat pracy i rozwijać się, managerom układać procesy i rozwijać pracowników oraz przedsiębiorcom, aby rozwiązania IT wspierały ich działalność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ