Zapisałeś się już na Analysis Open Space??? ;) Zgłoszenia zbieramy do 26.02.

Lufthansa Systems Poland i Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych organizują pierwsze wydarzenie tego typu dla analityków!

21.03 (sobota) Lufthansa Systems Poland zaprasza do swojego biura w Gdańsku. Poznasz lufthansowych analityków, UX reasercherów i innych specjalistów oraz analityków z innych firm z całej Polski, którzy przyjadą na wydarzenie.

Formuła Open Space polega na tym, że tworzymy agendę w dniu wydarzenia! Uczestnicy znajdują slot czasowy i salkę i umieszczają swój temat w wolnej kratce agendy na ścianie. I już. :) Możesz zrobić prezentację, warsztat, poprowadzić dyskusję – Twój czas, Twoje zasady. Świetnie sprawdza się w UX i Agile. Zobaczymy jak w analizie. ;)

Na wydarzeniu mamy 60 miejsc. Aby wziąć udział, wypełnij ankietę zgłoszeniową. Napisz nieco o sobie – kim jesteś, nad czym pracujesz, jakim tematem chcesz podzielić się z innymi?

Tematem przewodnim jest szukanie lepszego zrozumienia roli analityka i analizy w obecnym świecie i firmach. Czy i jak powinniśmy się zmieniać i rozwijać? Gdzie nas to prowadzi?

Na rozpoczęciu przedstawimy kilka dróg, dokąd zawiodła nas analiza – Karolina Zmitrowicz opowie o pracy jako freelancer, Ania Ślubowska – jako analityk biznesowy, Alicja Wiatr – jako UX Reasearcher a Elena Zhukova i Hania Wesołowska – jako strategiczny analityk biznesowy.

Czekamy na Twoje zgłoszenie do 26.02 :)

Podziel się swoją wiedzą, doświadczeniem i przemyśleniami. I wypij z nami kawę w biurze w Gdańsku. :) A potem na afterparty ;)

Kliknij „join” na stronie meetupu: https://www.meetup.com/pl-PL/Open-space-for-analysts/events/268505074/
i wypełnij ankietę odpowiadając na kilka pytań!

Hania Wesołowska
8 lat temu odkryłam, że analiza biznesowa to genialna rzecz. Od tamtej chwili zbieram doświadczenia w różnych firmach, branżach i projektach. Pracuję na etacie, prowadzę bloga, tworzę kursy, prowadzę szkolenia i konsultacje. Pomagam analitykom doskonalić warsztat pracy i rozwijać się, managerom układać procesy i rozwijać pracowników oraz przedsiębiorcom, aby rozwiązania IT wspierały ich działalność.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/analizait/domains/analizait.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ZOSTAW ODPOWIEDŹ