VI edycja Konferencji Inżynierii Oprogramowania beIT startuje już 24.04 kwietnia tego roku – a to oznacza, że czeka na Ciebie prawie 50 doświadczonych prelegentów, 8 ścieżek tematycznych i aż 3 dni wykładów i warsztatów! Wydarzenie odbędzie się na wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej, a jego  celem jest propagowanie wiedzy z zakresu zarządzania projektami i produktami, analizy biznesowej, przywództwa i kompetencji miękkich w branży IT. Miłośnicy UX designu, testowania oraz sztucznej inteligencji również będą mieli szansę na poszerzenie swoich horyzontów.

W tym roku ścieżki obejmują wiedzę z tematów:
✔️ BeProductManager – jakie są niezbędne kompetencje do zarządzania produktem oraz na czym polega rola Product Managera? Ta ścieżka odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże rozwinąć Ci umiejętności miękkie.

✔️ BeAnalyst 1 & 2 – są to ścieżki dla Ciebie, jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca analityka w projekcie IT oraz jak sprostać oczekiwaniom wymagającego klienta.

✔️ BeAgile – interesuje Cię SCRUM, Kanban i inne metodyki zwinnej realizacji projektów IT? Podczas warsztatów zdecydowanie będziesz miał okazję na sprawdzenie swojej wiedzy w tym zakresie w praktyce.

✔️ BeLeader – zostań przywódcą w branży IT. Podczas warsztatów na tej ścieżce dowiesz się, jak zapracować na swoją pozycję.

✔️ BeUXDesigner – czyli nic innego jak projektowanie stron internetowych i aplikacji mobilnych, spełniających wszystkie potrzeby użytkownika. To połączenie dobrych praktyk projektowania GUI oraz roli Product Designera.

✔️ BeAIEngineer – sztuczna inteligencja oraz metody głębokiego uczenia brzmią ciekawie? Poznasz zasady działania i dowiesz się jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce.

✔️ BeTester – poznaj odpowiedzi na pytania: Jaka jest rola testera w zespole? Jakimi metodami i narzędziami testować oprogramowanie?

Wstęp na wykłady jest bezpłatny. Zakup biletu obejmuje warsztaty i wyżywienie.
Więcej informacji znajdziesz na Facebook beIT’20 oraz konferencjabeit.pl.

Hania Wesołowska
8 lat temu odkryłam, że analiza biznesowa to genialna rzecz. Od tamtej chwili zbieram doświadczenia w różnych firmach, branżach i projektach. Pracuję na etacie, prowadzę bloga, tworzę kursy, prowadzę szkolenia i konsultacje. Pomagam analitykom doskonalić warsztat pracy i rozwijać się, managerom układać procesy i rozwijać pracowników oraz przedsiębiorcom, aby rozwiązania IT wspierały ich działalność.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/analizait/domains/analizait.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ZOSTAW ODPOWIEDŹ