Na goodreads zebrałam książki, które przeczytałam lub chcę przeczytać. Zajrzyj, może któraś Cię zaciekawi. Podziel się swoimi wrażeniami. Poleć coś wartościowego, co Ty czytałeś, a nie ma na mojej liście.

Kategorie:

  • analiza biznesowa, analiza strategiczna, IT, agile, BPMN, analiza procesów, warsztaty, moderowanie, UML
  • zarządzanie, zarządzanie ludźmi, zarządzanie zespołem, przedsiębiorczość, startupy, lean, marketing, zarządzanie projektami
  • rozwój zawodowy i osobisty, psychologia, komunikacja, produktywność, negocjacje
  • oraz inne, np. copywriting.

Zobacz listę książek na goodreads.

Chcesz porozmawiać o książkach? Zapraszam do grupy „analize it” na goodreads.

Hania Wesołowska
8 lat temu odkryłam, że analiza biznesowa to genialna rzecz. Od tamtej chwili zbieram doświadczenia w różnych firmach, branżach i projektach. Pracuję na etacie, prowadzę bloga, tworzę kursy, prowadzę szkolenia i konsultacje. Pomagam analitykom doskonalić warsztat pracy i rozwijać się, managerom układać procesy i rozwijać pracowników oraz przedsiębiorcom, aby rozwiązania IT wspierały ich działalność.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/analizait/domains/analizait.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

2 KOMENTARZE

  1. Ciekawe propozycje. Zawsze lubię tego typu listy, ponieważ w pewnym stopniu odzwierciedlają drogę, którą przebył ekspert do momentu w którym znajduje się w momencie. „Wielcy z wyboru.” wydaje się idealną pozycją na ten moment, ale i „Włam się do mózgu” wygląda obiecująco! Dzięki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ