Wydaję Kurs Trafnych Wyborów, w którym nauczę Cię jak przygotowywać profesjonalne uzasadnienie biznesowe i podejmować najlepsze decyzje.

Sama w ten sposób wybrałam studia, specjalizację i platformę kursów on-line, na której znajdziesz właśnie ten kurs :) Używam tej metody też często w pracy. Jest zarówno prosta jak i bardzo rzetelna.

Marzy mi się, że będzie ją stosował każdy analityk biznesowy, przedsiębiorca i człowiek chcący podejmować dobre decyzje.
Kurs rusza 1 lutego 2020 r.

Zajrzyj w opis kursu. Jeśli będzie dla Ciebie wartościowy – proponuję Ci w przedsprzedaży kurs za – 30% do 17.01.2020 r.

Co na Ciebie czeka? Kurs wideo, audio, e-book a także grupa mastermind do 10 osób, w której spotkamy się i zajmiemy Twoimi kejsami. Do grupy jest jeszcze 7 miejsc.

Zobacz o czym jest kurs :)

Na stronie: http://edu.analizait.pl/product/kurs-trafnych-wyborow/ lub posłuchaj wideo poniżej.

I mam nadzieję – do zobaczenia :)

Hania Wesołowska
8 lat temu odkryłam, że analiza biznesowa to genialna rzecz. Od tamtej chwili zbieram doświadczenia w różnych firmach, branżach i projektach. Pracuję na etacie, prowadzę bloga, tworzę kursy, prowadzę szkolenia i konsultacje. Pomagam analitykom doskonalić warsztat pracy i rozwijać się, managerom układać procesy i rozwijać pracowników oraz przedsiębiorcom, aby rozwiązania IT wspierały ich działalność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ